TEHTUD TÖÖD

Alates 01.juulist 2015.a. on Bolderaja serviss SIA aktiivselt pakkunud ja müünud oma toodangut Eesti haridusasutustele, kohalikele omavalitsustele, sotsiaal- ja tervishoiuasutustele,ettevõtetele ja eraisikutele. Oleme osalenud ja meid on saatnud edu mitmetel riigihangetel. Paljudele toodetele pakume senisest veelgi paremat hinda.

KOOLID TOP 20

LASTEAIAD TOP 20

MUUD ETTEVÕTTED JA ERAISIKUD TOP 20

Tallinn ja Harjumaa

Koolid

  1. Nõmme Muusikakool
  2. Tallinna Tõnismäe Reaalkool
  3. Tallinna Balletikool
  4. Tallinna Saksa Gümnaasium
  5. Randvere Kool
  6. Tallinna Rahumäe Põhikool
  7. Tallinna Emili Kool
  8. IT Kool OÜ

Lasteaiad

  1. Tallinna Paekaare Lasteaed
  2. Tallinna Virmalise Lasteaed
  3. Tallinna Linnamäe Lasteaed
  4. Tallinna Piiri Lasteaed
  5. Tallinna Lasteaed Karikakar
  6. Tallinna Kullerkupu Lasteaed
  7. Õie Lasteaed
  8. Tallinna Päikesejänku Lasteaed
  9. Tallinna Lastesõim Mõmmik
  10. Tallinna Lasteaed Mikumanni
  11. Tallinna Mürakaru Lasteaed
  12. Tallinna Ümera Lasteaed
  13. Tallinna Suur-Pae Lasteaed
  14. Tallinna Nurmenuku Lasteaed
  15. Tallinna Muumipere Lastesõim
  16. Tallinna Rõõmutarekese Lasteaed
  17. Saku Sofi Lastekeskus MTÜ
  18. Aruheina Lasteaed
  19. Maardu Lasteaed Rukkilill
  20. Tallinna Muhu Lasteaed
  21. Maardu lasteaed Rõõm
  22. Tallinna Asunduse Lasteaed
  23. Kose Lasteaed
  24. Tallinna Endla Lasteaed
  25. Padise Valla Lasteaed
  26. Tallinna Männiku Lasteaed
  27. Tallinna Arbu Lasteaed
  28. Tallinn MTÜ Väike Päike Lastehoid
  29. Tallinna Loitsu Lasteaed
  30. Tallinna Järveotsa Lasteaed

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Favorek Perearstikeskus OÜ
  2. APL Productions AS
  3. Hegert Mölder
  4. Advokaadibüroo Robert Sarv
  5. Baltic Agro AS
  6. VIKING LIFE-SAVING EQUIPMENT Estonia AS
  7. Kose vallavalitsus
  8. Q-step logiciel OÜ
  9. MTÜ Gamme
  10. Eesti Maavara OÜ
  11. Muusikastuudio OÜ
  12. OÜ E4 Company
  13. MTÜ Avasta Anded
  14. Eurobio Lab OÜ
  15. MTÜ IEAE
  16. BRN Solutions OÜ
  17. Krabu Grupp OÜ

Tartu linn ja maakond

Koolid

  1. Tartu Kivilinna Kool
  2. Tartu Hansa Kool
  3. Tartu Descartes Kool
  4. Elva Muusikakool
  5. Tartu Forseliuse Kool
  6. Tartu Kesklinna Kool
  7. Tartu Waldorfgümnaasium
  8. Tartu Annelinna Gümnaasium
  9. Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Lasteaiad

  1. Tartu Lasteaed Midrimaa
  2. Rõngu Lasteaed Pihlakobar
  3. Tartu Maarjamõisa Lasteaed
  4. Võnnu Lasteaed Värvuke
  5. Lohkva Lasteaed
  6. Elva Lasteaed Õnneseen
  7. Nõo Lasteaed Krõll
  8. Soinaste Lasteaed Laululind
  9. Tartu Lasteaed Triinu ja Taavi
  10. Tartu Lasteaed Pääsupesa
  11. Rõuge Lasteaed
  12. Ülenurme Lasteaed
  13. OÜ Rübliku Lastepere

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. EEKBL Kõrgem Usuteaduslik Seminar
  2. Leoski Tööõigusabi OÜ
  3. Eesti Metsameister OÜ
  4. Imid OÜ

Viljandi linn ja maakond
Koolid

  1. Viiratsi Kool
  2. Paistu Kool
  3. Jaagu Lasteaed-Põhikool
  4. Saarepeedi Kool
  5. Kirivere Kool

Lasteaiad

  1. Viljandi Lasteaed Karlsson
  2. Karksi-Nuia Lasteaed
  3. Kolga-Jaani Lasteaed Naksitrallid

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. FIE Maiu Lembevere ilusalong ILUPESA
  2. Dotnuvos Projektai AS

Rapla linn ja maakond
Koolid

  1. Kabala Lasteaed-Põhikool
  2. Kehtna Kool
  3. Käru Põhikool

Lasteaiad

  1. Rapla lasteaed Naksitrallid
  2. Oisu Lasteaed
  3. Juuru Lasteaed Sinilill
  4. Järvakandi Lasteaed Pesamuna

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Rapla Rotary Klubi
  2. Uskelan Rotary Klubi (Soomes)

Valga linn ja maakond
Koolid

  1. Lüllemäe Põhikool

Lasteaiad

  1. Lasteaed Walko
  2. MTÜ Hellenurme Mõis
  3. HK Varahaldus OÜ (sotsiaalhoolekandeteenused)

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. OÜ RST Valga

Hiiumaa
Koolid

  1. Palade Põhikool

Lasteaiad
Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Hiiumaa Haigla
  2. Isabella Mööbel OÜ

Saaremaa
Koolid

  1. Kallemäe Kool
  2. Mustjala Lasteaed-Põhikool
  3. Kuressaare Vanalinna Kool
  4. Composite Pluss OÜ

Lasteaiad

  1. Salme Lasteaed Otto – Triin

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Muhu Hooldekeskus SA
  2. Saaremaa Tarbijate Ühistu

Lääne-Virumaa ja Rakvere linn
Koolid
Lasteaiad

  1. Tapa Lasteaed Vikerkaar
  2. Kadrina Lasteaed Sipsik

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Kunda Klubi
  2. Espak Rakvere AS

Ida-Virumaa ja Narva linn
Koolid

  1. Kohtla-Nõmme Kool
  2. Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
  3. Jõhvi Vene Põhikool
  4. Jõhvi Põhikool
  5. Sillamäe Eesti Põhikool
  6. Kohtla-Järve Slaavi Põhikool

Lasteaiad

  1. Narva-Jõesuu Lasteaed Karikakar
  2. Narva Lasteaed Kaseke
  3. Narva Lasteaed Päikene
  4. Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
  5. Narva Lasteaed Sädemeke
  6. Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Tööstusautomaatika ja logistika OÜ
  2. AS Silport Kinnisvara
  3. Valaste Puhkeküla OÜ

Põlva linn ja maakond
Koolid

  1. Värska Muusikakool

Lasteaiad

  1. Vastse-Kuuste Lasteaed Kaari
  2. Põlva Lasteaed Lepatriinu

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Põlva Haigla AS

Võru linn ja maakond
Koolid

  1. Haanja Kool
  2. Parksepa Kool
  3. Varstu Keskkool

Lasteaiad
Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Võru Spordikeskus SA
  2. SA Võru Kannel
  3. Reeder Koolitus OÜ

Jõgeva linn ja maakond
Koolid

  1. Torma Põhikool
  2. Lustivere Põhikool

Lasteaiad

  1. Põltsamaa lasteaed Tõruke
  2. Aidu Lasteaed-Algkool

Pärnu linn ja maakond
Koolid

  1. Pärnjõe Põhikool
  2. Uulu Põhikool
  3. Kihnu Kool

Lasteaiad

  1. Pärnu Liblika Lasteaed
  2. Tammiste Lasteaed
  3. Pärnu Lasteaed Trall
  4. Pärnu Kastani Lasteaed
  5. Pärnu Lasteaed Päikesejänku

Muud ettevõtted ja eraisikud

  1. Aramec OÜ

Läänemaa maakond ja Haapsalu linn
Koolid

  1. Vasta Kool

Lasteaiad

  1. Taebla Lasteaed
  2. Linnamäe Lasteaed
  3. Haapsalu Lasteaed Tareke