Meist

Bolderaja serviss SIA on üks juhtivatest Läti mööblitootjate kaubamärkidest. Tänu kvaliteedi standarditele, laiale sortimendile ja suurepärasele teenindustasemele oleme me saanud tuntuks kõikides Baltimaade ja Skandinaavia riikides. Laiendades pidevalt toodangu sortimenti ning jälgides meie klientide soove ja turu arengusuundi suudame pakkuda kõike, mis on vajalik büroode, koolide ja lasteaedade sisustamiseks.

Pannes erilist rõhku meie toodete ergonoomilisusele, mugavusele ja turvalisusele on meie eesmärk luua mugav , meeldiv ja loominguline õhkkond teie büroos, koolis või lasteaias.Kaasaegsed, kõrgtehnoloogilised seadmed ning tänapäevased materjalid on laitmatu kvaliteedi garantiiks. Pakume teie soovide teostamist ka juhul kui Teid huvitav toode pole leitav meie standardtoodete seast.Töötame välja ja valmistame erimööblit vastavalt Teie vajadustele.

Enamus tooteid asuvad meie laos Riias, Granitu tänaval 7. Kui pole vajalik meie korraldatud tarne , siis saate ise tooted kätte Riia laos. Kõik hinnad on eurodes, ilma 21% Läti Vabariigis kehtiva käibemaksuga. See on Bolderaja serviss SIA laohind (jaehind) Riias. Hulgiostjatele ja edasimüüjatele pakume toodetele korralikku allahindlust. Juhul kui ostjaks Eestis on käibemaksukohustlasest juriidiline isik, siis müük toimub 0% -se käibemaksumääraga. Kokkuleppel lisateenusena on võimalik tarne kliendiaadressile (ukseni) . Tarnetähtaeg sõltub sellest , kas toode on laos ning see võib olla mõnest päevast kuni 4 nädalani. Enamik tooteid tarnitakse osadena, montaaž hinnas ei sisaldu. Kõikidel toodetel kehtib garantii vastavalt kehtivale EV seadusandlusele.