KASULIK INFO

Koduleht on kättesaadav ööpäevaringselt ja seal on näha üle 900 erineva toote.
Eripakkumised, soodushinnad ja kampaaniad.

Registreerige oma tellimus Teile sobival ajal.

MÜÜGI- JA TARNETINGIMUSED.

Kõik selles kataloogis toodud hinnad on näidatud eurodes, ilma käibemaksuta. See on SIA Bolderaja Serviss laohind (jaehind) Riias. Hulgiostjatele ja edasimüüjatele pakume korralikku allahindlust. Juhul kui ostjaks Eestis on käibemaksukohustuslasest juriidiline isik, siis müük toimub 0 %-lise käibemaksumääraga. Kokkuleppel on võimalik kaupade tarne Teie poolt näidatud aadressile (ukseni) lisateenusena. Kaupade tarneaeg sõltub sellest, kas kaup on laos olemas. Tarneaeg võib kõikuda paarist päevast kuni nelja nädalani. Teatud kaupade osas on võimalik kokku leppida individuaalne tarneaeg. Enamus toodetest tarnitakse osadena. Toodete montaaž hinnas ei sisaldu.

TASUMISTINGIMUSED

Kaupade eest tasuda saab pangaülekandega (100 % ettemaks), sularahas või maksekaardiga kauba kättesaamisel laos. Püsiklientidele, kellega on sõlmitud vastav koostööleping, pakume muid tasumistingimusi. Kaupade omandiõigus kuulub SIA Bolderaja Serviss kuni kaupade ja tarneteenuste eest täieliku tasumise hetkeni.

TRANSPORDIL TEKKINUD KAHJUD

Juhul kui kaupa kätte saades konstateerite nähtavaid vigastusi või kauba puudujääki, palume teha vastavad märkmed kauba saatedokumendile. Muude võimalike, kauba transportimisel tekkinud kahjustuste kohta palume teatada SIA Bolderaja Serviss töötajatele hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.

INDIVIDUAALSED LAHENDUSED. PROJEKTID.

Pakume Teie soovide ja plaanide teostamist ka siis kui Teid huvitav toode ei sisaldu meie standardsortimendis.

Töötame välja ja valmistame mööbli Teie nõuetele vastavalt, eritellimuse alusel.

KVALITEEDIGARANTII

Kõikidel kaubadel on Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii.
Garantii ei kehti kaupade ebaõige transportimise, montaaži või kasutamise tulemusena tekkinud vigade puhul. Kaebused kaupade kvaliteedi kohta ja muud pretensioonid tuleb esitada hiljemalt 14 päeva jooksul alates kaupade kättesaamise päevast.

Kaupade tagastamiseks peavad kaubad olema originaalpakendis, vastasel juhul
pretensiooni ei rahuldata.

MUUDATUSED

Kõik kataloogis näidatud hinnad on jõus kindlaksmääratud ajaperioodi jooksul.

Sõltuvalt toorainehindadest ja tootmiskuludest on meil õigus vajaduse korral
ilma eelneva hoiatuseta täpsustada/muuta hindu. Meil on õigus teha
toodetele tehnilisi muudatusi ja parendusi.

Sõltuvalt kataloogi trükkimise tehnilistest võimalustest võivad tegelikud värvitoonid kataloogis kujutatutest erineda. Oma valikus veenudmiseks soovitame see välja selgitada enne tellimuse kinnitamist.